بازرگانی ایلیا
خانه / کنسرو ماهی / فروش اینترنتی کنسرو ماهی رکس پلاس

فروش اینترنتی کنسرو ماهی رکس پلاس

فروش اینترنتی کنسرو ماهی رکس پلاس از طریق سایت های فعال بازرگانی ایلیا انجام میگیرد.

فروش اینترنتی کنسرو ماهی رکس پلاس

انواع کنسروهای ماهی تن در ایران

ماهی تن در آب نمک

محصولی است که علاوه بر دارابودن پروتئین با قابلیت جذب بالا و اسیدهای چرب امگا۳ فاقد روغن اضافه است . از این رو برای افردی که در برنامه غذایی روزانه خود باید چربی کمتری مصرف می کنند از جمله سالمندان ، بیماران با کلسترول خون بالا بیماران قلبی و کسانی که رژیم کاهش وزن دارند،محصول مناسبی محسوب می شود.

ماهی تن با فلفل طبیعی

فلفل قرمز،ادویه ای مفید است که قادر به بالا بردن توان ایمنی بدن است؛ از بیماری های قلبی جلوگیری می کند. حتی در مواردی در بیمارانی که از درد مفاصل شکایت دارند، نشانه هایی از بهبود درد پس از مصرف فلفل قرمز دیده شده است. اما به دلیل وجود فلفل قرمز مصرف آن به خانم های شیرده ،بیماران مبتلا به سردردهای میگرنی و کودکان توصیه نمی شود.

فروش اینترنتی کنسرو ماهی رکس پلاس

ماهی تن در روغن زیتون

روغن زیتون غنی از اسیدهای چرب مفید امگا ۶ است که در کنار اسیدهای چرب امگا ۳ در ماهی؛ همه اسیدهای چرب ضروری برای بدن را دارا است. مجموع این اسیدهای چرب باعث پیشگیری از بیماری های قلبی ،برخی از انواع سرطان ها و بهبود زخم معده می شود. تن ماهی در روغن زیتون یکی از سالم ترین غذاهایی است که به عنوان میان وعده برای کودکان به خصوص در زمان امتحانات و ورزشکارانی که نیاز به مصرف بالای پروتئین و انرژی دارند توصیه می شود.

فروش اینترنتی کنسرو ماهی رکس پلاس

ماهی تن در روغن

ماهی تن در روغن، سنتی ترین نوع تن ماهی است . برای تهیه این محصول ،عملیات کنسروسازی را روی ماهی تن انجام می دهند و به جز افزودنی های مجاز،طعم دهنده دیگری به آن اضافه نمی شود. درتهیه ماهی تن معمولی از روغن های معمولی مانند روغن آفتابگردان استفاده می شود.

آیا درباره مسمومیت کنسرو ها چیزی شنیده اید؟

حداکثر فاصله زمانی مجاز بین جوشاندن و خوردن کنسرو ماهی چقدر است ؟

توصیه می شود که پس از این که کنسرو به مدت 20 دقیقه جوشانده شد،مصرف شود. اگر به هر دلیلی قادر به مصرف کامل آن نیستید ، می توانید در محیط خارج یخچال به مدت دو ساعت نگهداری کنید. اگر کنسرو را در یخچال نگهداری کنید بین 24 الی 48 ساعت قابل استفاده است ..

برای کسب اطلاعات از قیمت های به روز کنسرو ماهی رکس پلاس با ما تماس بگیرید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش عاطفه کریمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127804922
شماره تلفن ثابت:02833789390
آدرس کانال: aradiliya@
آدرس سایت: www.cannedbean.ir
پست الکترونیکی:faezekarimi@yahoo.com
بازرگانی ایلیا