بازرگانی ایلیا
خانه / کنسرو لوبیا با قارچ / کنسرو لوبیا با قارچ به قیمت عمده در تهران

کنسرو لوبیا با قارچ به قیمت عمده در تهران

در بین انواع کنسروجات در بازار و قفسه فروشگاه های مواد غذایی، کنسرو لوبیا با قارچ یکی از خوشمزه ترین و مقوی ترین آنها می باشد. این خوراک لذیذ به دلیل داشتن خواص غذایی بالا خریداران زیادی در شهرهای مختلف از جمله تهران دارد. برای تهیه کنسرو لوبیا با قارچ به قیمت عمده در تهران باید به مراکزی که این کالا را بدون واسطه به مشتری عرضه می‌کنند، مراجعه کرد.کنسرو لوبیا با قارچ به قیمت عمده در تهران

شرکت های توزیع کننده کنسرو لوبیا با قارچ

شرکت های توزیع کننده کنسرو لوبیا با قارچ

در سراسر کشور، شرکت ها و بازرگانی های مختلفی وجود دارند، که در زمینه توزیع کنسرو لوبیا با قارچ فعالیت دارند. این شرکت ها از آنجایی که می دانند کالری خوراک لوبیا چیتی با قارچ برای تمامی ورزشکاران و یا افرادی که نیاز به انرژی و غذای مقوی دارند، مفید و لازم است، در صدد پخش انواع این کنسرو و دیگر مدل های اشاره شده در زیر بر آمده‌اند:

  • کنسرو خوراک لوبیا سفید با قارچ
  • کنسرو خوراک لوبیا و قارچ رژیمی

شرکت های پخش انواع کنسروهای لوبیا با قارچ، به دو شکل اینترنتی و یا حضوری، این محصول را به عرضه می رسانند.

خرید عمده کنسرو لوبیا با قارچ با ارزان ترین قیمت

خرید عمده کنسرو لوبیا با قارچ با ارزان ترین قیمت

انواع کنسروهای لوبیا با قارچ موارد مصرف بالایی دارند و در رستوران ها و هتل ها برای میز صبحانه و یا پخت انواع سوپ های خوشمزه استفاده می شوند. خرید عمده کنسرو لوبیا قارچ برای مشتریانی مانند رستوران داران و یا اغذیه فروشان در باشگاه‌ها و یا دانشگاه ها، که این خوراک را در تناژ بالا می خواهند با ارزان ترین قیمت روز بازار در نمایندگی‌های تولیدکنندگان امکان پذیر است.

کارخانجات تولید و عرضه کنسرو لوبیا قارچ در ایران

کارخانجات تولید و عرضه کنسرو لوبیا قارچ در ایران

در ایران به دلیل کشت بالای لوبیا چیتی و پرورش قارچ، کارخانجات مختلفی در شهرک های صنعتی ایران مشغول به تولید و عرضه کنسروهای لوبیا با قارچ می باشند. تولیدکنندگان، این کنسرو خوشمزه را در قوطی های فلزی که از بهترین آلیاژ تهیه شده، و در اوزان زیر در بازار و فروشگاه های محصولات غذایی پخش می کنند.

  • 400 گرمی
  • 500 گرمی

تمامی کارخانجات ایران کنسروهای لوبیا با قارچ را از مرغوب ترین مواد اولیه و سایر ادویه های طعم دار درست می کنند. همچنین اکثر این کارخانجات، نمایندگی های آنلاینِ فعال در تمامی شهرهای ایران دارند که با ارائه قیمت کنسرو لوبیا قارچ در بهترین نرخ بازار، خدمات خوب و ویژه ای را به مشتریان عرضه می دارند.

صادرات کنسرو لوبیا با قارچ به کشور های همسایه

صادرات کنسرو لوبیا با قارچ به کشور های همسایه

کشورهای همسایه ایران از جمله عراق، افغانستان و … به دلیل کیفیت بالای انواع کنسروهای لوبیا با قارچ تولید شده در ایران، خواهان این خوراک مقوی در حجم های بسیار بالا هستند.

بازرگانی هایی که در زمینه صادرات کنسرو لوبیا سفید و یا چیتی با قارچ فعال هستند، با بسترسازی مناسب، سهم چشمگیری در تولید هر چه بیشتر این محصول و ارزآوری بالا برای اقتصاد ایران دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش عاطفه کریمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127804922
شماره تلفن ثابت:02833789390
آدرس کانال: aradiliya@
آدرس سایت: www.cannedbean.ir
پست الکترونیکی:faezekarimi@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

کنسرو لوبیا با قارچ درجه 1 با بهترین قیمت

برای تهیه کنسرو لوبیا با قارچ درجه 1 با بهترین قیمت از چه راهی می توان اقدام نمود؟ از چه طریقی می توان کنسرو لوبیا با قارچ درجه 1 را با بهترین قیمت تهیه نمود؟ ا

پاسخی بگذارید

بازرگانی ایلیا